Opoja.net

Çudia e fundit në Restelicë, delja hypi mbi kulmin e një shtëpie (Foto)

Kuriozitete Opoja
Çudia e fundit në Restelicë, delja hypi mbi kulmin e një shtëpie (Foto)

Një dele ka mbetur e bllokuar në një vend të pazakontë për një kafshë të tillë. Sipas lexuesit të Opoja.net-it, thuhet se delja është bllokuar në kulmin e një shtëpie në fshatin Restelicë të Dragashit.

Me sa duket, delja, e pakënaqur me jetën në tokë, ka vendosur të ngjitet sipër “shtëpisë” së saj dhe ka përfunduar në kulmin e shtëpisë.

Por, kalimtarët ishin shumë kureshtarë të dinin më shumë se si erdhi ajo dele në maje të kulmit.

E pronari i saj, i shkoi mbrapa për ta shpëtuar atë. /Opoja.net

 

Loading...

Mos i humb

Aktivitetet e Drejtorisë së Arsimit në Dragash me Caritasin Zviceran (CaCH) në kuadër të projektit SHPRESE të cilat ndërlidhen drejtpërdrejtë me klasat para fillore

Opoja.net

Rrokulliset kombi në rrugën Dragash – Brod

Opoja.net

Dragash: Qe tri vjet 15 fshatra presin ujësjellësin, shkaktarë problemet me tender

Opoja.net

Këto janë dhjetë shtetet më të fuqishme në botë për vitin 2020

Opoja.net

Mbahën garat e fizikanëve të rinj në Dragash

Opoja.net

Ferma e deleve në fshatin Pllajnik të komunës së Dragashit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net