Opoja.net
Meka Mish

Dahua Technology përmes Profiti Group, lider i teknologjisë edhe në Kosovë

Kompania kosovare e teknologjisë “Profiti Group”, ka prezantuar këtë vikend gamën e gjerë të gjigantit të njohur të pajisjeve teknologjike “Dahua Technology”. Se çka ndodhi këtë vikend ju tregon Miloti përmes stories së tij.

AMT ISP, kompani e specializuar ne montimin dhe shitjen e paisjeve te sigurise dhe shum sherbimeve tjera ne fushen e IT- së eshte pjesemarrese ne eventin Dahua 2019 starlight show e organizuar nga Dahua, lidere boterore ne prodhimin dhe distribuimin e paisjeve te sigurise.

Ne event jane pjesemarres ekspert te dahuas nga Polinia, Greqia dhe Kina, duke shpjeguar te gjitha risite nga kompania Dahua, te cilat ne mund ti kemi ne duart tona qe nga dita e hene permes AMT-ISP.

Nese keni nevijë për të siguruar shtëpinë apo biznesin tuaj, ju mund të kontaktoni me AMT ISP e cila gjëndët në Dragash:

Mos i humb

YouTube po konsideron bartjen e tërë materialit për fëmijë në YouTube Kids

Opoja.net

Libra: Facebook publikon zyrtarisht kripto-valutën e tyre të parë

Opoja.net

Aplikacioni i popullarizuar, që është shkarkuar më së shumti

Opoja.net

Facebook do t’i paguajë njerëzit për informacionet se si e përdorin telefonin

Opoja.net

Instagram prezanton aftësinë e shtimit të teksteve të këngëve në Instagram Stories

Opoja.net

Hakerat mund të marrin fjalëkalimin tuaj duke dëgjuar se si i shtypni shkronjat

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net