Opoja.net

“Dardanët” fillojnë festën në Turqi (Video)

Sport
“Dardanët” fillojnë festën në Turqi (Video)

Grupi i tifozëve “Dardanët” kanë filluar festën para ndeshjes së Kosovës kundër Turqisë.

Tifozët kanë filluar festën para hotelit në Antalya ku po qëndron përfaqësuesja e Kosovës.

Pamje: Joyce e trondit Duboisin dhe e bën edhe një hap të madh drejt titullit të botës

Kushtrim Guraj

U zhvillua ndeshja revyale për nder të 28 Nëntorit ndërmjet Veteranëve të futbollit dhe FSK-së

Opoja.net

Urimi i kapiteni legjendar për 28 Nëntor

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net