Opoja.net

‘Dardanët’ mbështesin fushatën senzibilizuese ‘Bëhu zëri im’

Sport
‘Dardanët’ mbështesin fushatën senzibilizuese ‘Bëhu zëri im’

Kampanja “Bëhu zëri im” përmes së cilës synohet përkrahja për të mbijetuarat e dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë, ka bërë shumë kë për vete kështu duke përkrahur atë.

Edhe “Dardanët” kanë dalë në përkrahje të heroinave të vendit.

Kryetari i “Dardanëve”, Luli Berisha, ka publikuar pamjet e staiumit “Fadil Vokrri”, ku është mbuluar i gjithi më mesazhin përkrahës të për mbijetuarat e dhunës seksuale në luftën e fundit në Kosovë.

“ Për heroinat tona, sot stadiumi ‘Fadil Vokrri’ bën jehonë. Ne jemi zëri juaj dhe ju jeni forca jonë. ‘Dardanët’ mbështesin fushatën senzibilizuese ‘Bëhu zëri im’ në përkrahje të të mbijetuarve të dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë”, ka shkruar ai.

The post ‘Dardanët’ mbështesin fushatën senzibilizuese ‘Bëhu zëri im’ appeared first on FaktePlus.

LAJMI I FUNDIT: Amir Rrahmani rezulton negativ, mposht koronavirusin

Kushtrim Guraj

Zemra e Maradonës peshonte 2 herë më shumë se një zemër normale

Kushtrim Guraj

Zidane: Nuk jap dorëheqje

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net