Opoja.net

De Biasi: Ne Francë bëmë mrekullinë falë këtyre djemve

Sport
De Biasi: Ne Francë bëmë mrekullinë falë këtyre djemve

Trajneri i Kombëtares sonë e ka cilësuar si një “mrekulli” suksesin e kuqezinjve tanë ndaj Rumanisë. Në pritjen që u bë në Kryeministri strategu italiankishte përgatitur edhe një fjalim:

“Unë besoj që të gjithë jemi të vetëdijshëm për atë që kemi bërë. Pas këtij kampionati e gjithë bota sportive na ka marrë më shumë konsideratë, falë ndihmës së të gjithëve.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Kemi forcë prej këtyre djemve. Kam qenë shumë i vëmendshëm për atë që mediat kanë shkruar pas këtij suksesi. Ajo që ne bëmë në Lion ishte padyshim njëmrekulli”, u shpreh strategu italian.

Bayerni i pari, Reali bie shumë poshtë – e kalojnë Barça dhe Juve

Kushtrim Guraj

“Ronaldo është ndryshe nga të tjerët”

Kushtrim Guraj

“Me mungojnë shumë tifozët”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net