Opoja.net

Deputeti i PDK-së bashkë me gruan dhe vajzën dalin pozitivë me Covid-19

Kosova
Deputeti i PDK-së bashkë me gruan dhe vajzën dalin pozitivë me Covid-19

Deputeti i PDK-së bashkë me gruan dhe vajzën dalin pozitivë me koronavirus.

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Uran Ismaili, ka rezultuar pozitiv me koronavirus, bashkë me gruan dhe vajzën e tij.

Ismaili ka njoftuar se me të kuptuar rezultatin janë vetizoluar.

Postimi i tij i plotë:

Pas disa simptomave të paraqitura te vajza Uma, dhe pas nënshtrimit të testit për Covid-19, unë, bashkëshortja Arizona dhe vajza Uma rezultuam pozitivë, ndërsa djali Omeri negativ.

Normalisht, sapo morëm rezultatet, u vetë-izoluam dhe do të qëndrojmë të mbyllur derisa ta kalojmë tërësisht këtë përballje me virusin.

Duke u lutur për të gjithë të infektuarit që ta kalojnë pa probleme të mëdha këtë sfidë, shpresojmë që me ndihmën e Zotit edhe familja jonë ta kalojë lehtë.

Ju lutem, mbani maskat, kujdesuni për higjienën dhe ruajeni distancën, që ta mbroni veten dhe të tjerët.

Oda e Hotelerisë dhe Turizmit paralajmëron protesta nëse s’kalon Pakoja e Rimëkëmbjes Ekonomike

Kushtrim Guraj

Popujt më kursimtarë në rajon, ku renditen kosovarët

Kushtrim Guraj

Në Prizren, 133 gjoba për mosrespektim të masave

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net