Opoja.net

Ditën e hënë KF Opoja fillon stërvitjet për sezonin e ri

Opoja Sport

Ditën e Hënë 10.08.2015, Klubi i futbollit Opoja po fillon stervitjët për sezonin e ri i cili pritët të fillojë më 05.09.2015. Pas një pushimi verorë lojëtarët duhet të paraqitën në stervitjët e parë të sezonit 2015-2016.

Klubi përmes një njoftimi fton të gjithë lojtarët të cilët janë të regjistruar por edhe të gjithë ata të cilët janë të interesuar që të fillojnë të stervitin me KF OPOJA që të vijnë në stadium. Stervitjet fillojnë në ora 17.00 në stadiumin e Dragashit, trasmeton Opoja.net.

Ndërkohë iu njoftojmë se klubi ka nevojë për ndihmë dhe mbështetje financiare dhe lusim çdo qytetar të komunës sonë që me mundësitë që ka të na ndihmoj.
Drejtuesit e klubit në ditët në vazhdim do të bëjnë disa aktivitete dhe shpresojmë se do të gjejmë gatishmërinë dhe mbështetjen e sportdashësve dhe opojanëve. (Opoja.net)

Punonjësi i funeralit bënë foto me kufomën e legjendës argjentinase dhe kritikohet pafundësisht në rrjetet sociale

Kushtrim Guraj

Dikur Maradona thoshte: Çfarë lojtari kemi humbur për shkak të kokainës!

Kushtrim Guraj

Ermal Bojaxhiu nga Plava, pjesë e Bundesligës gjermane

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net