Do të habiteni: Ky është djali që i përngjan shumë Vuçiqit

Rajoni
Do të habiteni: Ky është djali  që i përngjan shumë Vuçiqit

Do t’ju habit sa i përngjan Vuçiqit ky djalë nga Kroacia.

Një djalë i ri kroat është shndërruar në senzacion brenda natës për shkak të ngjashmërisë me Presidentin e Serbisë Aleksandër Vuçiq

Mediat serbe raportojnë se Vuciq e ka gjetur “dublerin” e tij, i cili quhet Borna dhe është nga Kroacia.

Madje, djaloshti nga Kroacia i janë shtuar edhe ndjekësit në rrjetet sociale ndërsa në komente disa edhe i japin këshilla se cfarë duhet të bëjë si “President i Serbisë”.

“Covid-19 do të vazhdojë gjatë”

Opoja.net

Bizneset kërkojnë masa të reja ekonomike për zbutjen e pasojave nga COVID-19

Opoja.net

Vala e dytë e koronavirusit, vendet e BE-së rikthejnë masat kufizuese

Opoja.net

Kosova me ngecje të lartë në mësimnxënie 

Opoja.net

Johnson paralajmëron valën e dytë të koronavirusit në Britani

Opoja.net

Vdes gjykatësja Ginsburg – zëri i të drejtave të grave në SHBA

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net