Dragashi bëhet me stadium

Opoja Sport
Dragashi bëhet me stadium

Komunës së Dragashit, së shpejti do t’i shtohet edhe një stadium. Kjo pasi Komuna ka publikuar një tender në të cilin janë parashikuar të shpenzohen rreth 49 mijë euro, për ndërtimin e stadiumit.

“EBK & CONSTRUMAX’’, do të jetë kompania e cila do të kryej punët në Dragash, shkruan Opoja.net.

Ndërsa nënshkrimi i kontratës është bërë me 19 gusht, kompania “EBK & CONSTRUMAX’’, e fitoi tenderin me me qmimin më të ulët.

© Opoja.net

Kante po largohet nga Chelsea?

Kushtrim Guraj

Nga 50 mostra të testuara, 4 mësimdhënës dhe një nxënëse dalin pozitiv në Sh.M.L.”Ruzhdi Berisha” në Dragash

Fisnik Guri

Në Shqipëri vazhdon bojkotimi i futbollit

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net