Opoja.net

Driton Kuka pas suksesit të Norës: Jam krenar me nxënësit e mi

Sport
Driton Kuka pas suksesit të Norës: Jam krenar me nxënësit e mi
Në Grand Slam të Parisit, Nora Gjakova arriti të merrte medalje bronzi, në kategorinë -57 kilogramë, shkruan lajmi.net.

Kjo medalje ishte e para për Norën në Paris, dhe kjo e ka bërë shumë të lumtur trajnerin e saj, Driton Kuka.

Kuka është shprehur krenar me nxënëset e tij, duke lavdëruar Norën. Më poshtë lajmi.net ua përcjell postimin e plotë të Driton Kuka, në llogarinë e tij në rrjetin social ‘Facebook’.

Loading...

Mos i humb

Wilder flet pas humbjes: Nuk ka arsyetime, sonte fitoi më i miri

Opoja.net

Nxënësi sërish më i mirë se mësuesi

Opoja.net

Kosova e detyruar ta ndryshojë listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Luksemburgut

Opoja.net

Air Albania nominohet për çmimin “stadiumi më i mirë i vitit 2019”

Opoja.net

Kosova merr fitore të madhe, e mposhti Islandën

Opoja.net

Lëndohet Edon Zhegrova, rrezikon edhe ndeshjen me Maqedoninë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net