Opoja.net

Dushkaja – Opoja, luajtën baraz 1:1

Opoja Sport
Dushkaja – Opoja, luajtën baraz 1:1

KF Dushkaja dhe KF Opoja janë ndarë me barazim, duke shënuar nga një gola, në duelin e xhirosë së gashtë të Kupës së Kosovës, në ligën e dytë.

Golin e vetëm për Klubin e Opojës e shënoi Eshref Kryeziu, duke i dhuruar skuadrës Opojane një pikë.

Opoja.net, e cila po e përcjellë hap pas hapi Klubin Opojar, javë më parë publiko një shkrim për këtë futbollist “I padiskutueshmi Eshref Kryeziu!“, dhe keshtu vazhdojmë me zbulimin e talentëve tjerë.

(Opoja.net)

Real Madridi publikon listën e lojtarëve ndaj Interit, tri mungesa të mëdha

Kushtrim Guraj

Trajneri shqiptar infektohet me COVID-19

Kushtrim Guraj

Ujkani del pozitiv me Covid-19

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net