Opoja.net

Dy skuadrat e njohura vihen pas yllit të Barcelonës

Sport
Dy skuadrat e njohura vihen pas yllit të Barcelonës

Dy skuadrat shumë të njohura po e duan yllin e skuadrës së Barcelonës.

Barcelona pritet të humb një nga yjet e sulmit gjatë merkatos së verës.

Everton dhe Ëest Ham United janë dy skuadrat e Premierligës që janë vënë pas sulmuesit të Barcelonës, Martin Braithwaite.

Braithëaite kaloi te Barcelona në një ‘transfer befases’, gjatë muajit shkurt të këtij viti.

Sipas raportimeve të ‘The Sun’, lojtari tashmë është në listën e dëshirave të Everton e West Ham.

Danezi nuk ka arritur të bëjë mrekullinë për të fituar një pozitë startuese te katalanët, kështu që mund të jetë i hapur për transferim.

Nuk dihet akoma se sa do të kërkojë Barcelona për kartonin e lojtarit dhe sa skuadrat angleze do të ofrojnë për të.

Loading...

Mos i humb

Bayern – Chelsea, shënohet një super-gol në këtë ndeshje

Fari Kolloni

Pirlo trajner i Juventusit?

Fari Kolloni

Milan dhe Fiorentina po e bëjnë shkëmbimin e madh

Fari Kolloni

Pas eliminimit nga Champions, Zidane zyrtarisht e konfirmon të ardhmen e tij

Fari Kolloni

Zinedine Zidane për herë të parë eliminohet nga Liga e Kampionëve si trajner

Fari Kolloni

Guardiola ka diҫka për të thënë në lidhje me ndeshjen ndaj Real Madridit

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net