Dzeko mund të kalojë te Juventus?

Sport
Dzeko mund të kalojë te Juventus?

Dzeko mund të bëhet pjesë e skuadrës së Juventusit?

Arkadiusz Milik është shumë afër finalizimit të marrëveshjes me Romën.

Sulmuesi polak, Milik, ka mbetur të caktojë vetëm kushtet personale për kontratën me Romën.

Në Itali, zërat janë rritur se Edin Dzeko mund të kalojë te Juventus për t’i lënë vendin polakut Arkadiusz Milik.

Milik do t’i kushtojë Romës 25 milionë euro, plus pesë milionë euro bonuse.

Juventus në anën tjetër është në nevojë për një ‘9’ dhe me dështimin e Luis Suarez, Dzeko mund të jetë alternativa.

Manchester United arrin marrëveshje personale me këtë lojtar

Fari Kolloni

Bayern Munich shënon fitore spektakolare kundër Schalkes

Fari Kolloni

Liverpool kompleton transferimin e yllit të Bayern Munich

Fari Kolloni

Lamtumirë Milan, Paqueta po transferohet te klubi i madh francez

Fari Kolloni

Bombë nga Italia: Milan i’a ‘vjedh’ nga duart Depayn Barcelonës!

Fari Kolloni

Haziri pas fitores së Dritës: E zDriti Maqedoninë e Veriut dhe Ballkanin

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net