Opoja.net

E dhimbshme: Ndërron jetë 21-vjeçarja, raftet e një supermarketi bien mbi njëri-tjetrin

Shëndeti
E dhimbshme: Ndërron jetë 21-vjeçarja, raftet e një supermarketi bien mbi njëri-tjetrin

Raftet e një supermarketi bien mbi njëri-tjetrin, ndërron jetë 21-vjeçarja.

Raftet e një supermarket në Brazil kanë rënë mbi njëri-tjetrin në një efekt domino, që shkaktoi vdekjen e një punonjëseje dhe plagosjen e tetë të tjerëve.

Vik.tima është identifikuar si 21-vjeçarja Elane de Olivera Rodrigues.

Ishin klientët dhe punonjësit e tjerë ata që ndihmuan në nxjerrjen e të plagosurve nga poshtë produkteve.

Më pas, policët dhe zjarrfikësit nisën një operacion për kërkimin e personave të tjerë që mund të kishin mbetur poshtë rafteve të rrëzuara. Operacioni zgjati 11 orë dhe fatmirësisht nuk u gjetën tjera vik.tima.

Aktualisht po hetohet për shkakun e këtij aksidenti, por dyshohet se një nga makineritë që ngrenë mallra mund të ketë shkaktuar tragjedinë.

Si ndikon kafeja turke tek personat që vuajnë nga kolesteroli i lartë

Opoja.net

Një mollë në mëngjes, 5 përfitime shëndetësore në trupin tuaj

Opoja.net

Qytetarët mund ta marrin rezultatin për COVID-19 brenda 15 minutave me testin rapid të antigjenit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net