E konfirmon Werderi, klubi nga Premierliga e do Milot Rashicën

Sport
E konfirmon Werderi, klubi nga Premierliga e do Milot Rashicën

Aston Villa po tenton ta transferojë Milot Rashicën.

Ka disa javë që kanë nisur spekulimet për një kalim të mundshëm të Milot Rashicës në Premierligë te Aston Villa.

Gjithçka është e vërtetë.

Këtë e ka konfirmuar edhe njeriu i Ëerder Bremen, Clemens Fritz.

“Po, ka pasur kontakte, mund ta konfirmoj këtë”, u shpreh ai.

FIRMA JUAJ +383 45563059

“Nuk ka ende asgjë konkrete. Ka disa kërkesa për të. Ne jemi duke punuar vazhdimisht dhe jemi në kontakt me përfaqësuesit e tij”.

Manchester United arrin marrëveshje personale me këtë lojtar

Fari Kolloni

Bayern Munich shënon fitore spektakolare kundër Schalkes

Fari Kolloni

Liverpool kompleton transferimin e yllit të Bayern Munich

Fari Kolloni

Lamtumirë Milan, Paqueta po transferohet te klubi i madh francez

Fari Kolloni

Bombë nga Italia: Milan i’a ‘vjedh’ nga duart Depayn Barcelonës!

Fari Kolloni

Haziri pas fitores së Dritës: E zDriti Maqedoninë e Veriut dhe Ballkanin

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net