Opoja.net

E rëndë, nënë e bijë gjenden pa shenja jete në shtëpinë e tyre

Rajoni
E rëndë, nënë e bijë gjenden pa shenja jete në shtëpinë e tyre

Një ngjarje tragjike ka goditur sot Tiranën.

Një ngjarje tragjike është shënuar pak më parë në Tiranë ku nëna dhe vajza janë gjetur pa shenja jete në banesë, teksa vajza tjetër është dërguar në spital në gjendje të rëndë.

Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur në rrugën “Hamdi Cenoimeri”.

“Më datë 02.07.2020, shtetasi S.F, ka njoftuar në Komisariatin e Policisë nr 6 se në rrugën “Hamdi Cenoimeri”, motra e tij nuk i përgjigjej në telefon dhe nuk i hapte derën e banesës. Në banesë kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe të zjarrfikëses dhe pasi kanë hapur derën, kanë gjetur pa shenja jete shtetasen ZH.J., 56 vjeçe dhe vajzën e saj A.J., 30 vjeçe, ndërsa vajza tjetër B.J, rreth 34 vjeçe, është dërguar në spital, në gjendje të rëndë shëndetësore. Paraprakisht nga veprimet e para hetimore dyshohet se janë vetëflijuar”, thuhet në njoftimin e Policisë, raportojnë mediet shqiptare.

Më tej, policia thekson se “Grupi hetimor i përbërë dhe nga dy ekspertë të mjekësisë ligjore ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”.

Loading...

Mos i humb

Pas infektimit me koronavirus, Erion Veliaj niset drejt Turqisë për shërbim

Opoja.net

Koronavirusi mund të shtyjë regjistrimin e popullsisë

Opoja.net

Ky është parashikimi i Bill Gates për fundin e pandemisë

Opoja.net

Komuniteti ndërkombëtar, i brengosur lidhur me projektligjin për UÇK-në

Opoja.net

273 mijë raste të reja në botë me koronavirus brenda 24 orëve

Opoja.net

Kosova prin me vdekje në rajon, pacientët po lajmërohen “me vonesë” në spitale

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net