Opoja.net

Edhe Brescia heq dorë nga Balotelli?

Sport
Edhe Brescia heq dorë nga Balotelli?

Mario Balotelli e ka luajtur lojën e fundit për Brescia-n, sipas raportimeve nga Gazzetta dello Sport, përcjell Klan Kosova.
Sulmuesi nuk është shfaqur në stërvitje që kur qeveria italiane ka lejuar rikthimin e futbollit pas karantinës.
Këtë ai thuhet ta ketë bërë nga shqetësimi në lidhje me Covid-19, dhe shumë klube në botë kanë thënë se nuk do t’i dënojnë lojtarët nëse ndihen të pasigurt për t’u kthyer në stërvitje.
Në raport, thuhet që klubi po përgatit një dosje të sjelljeve dhe gabimeve të Balotelli-t në mënyrë që ta shmangin pagesën eventuale të ndonjë kompensimi si pasojë e prishjes së kontratës.

Loading...

Mos i humb

Manchester United dhe Manchester City në garë të madhe për dy super-lojtarët e Seria A

Fari Kolloni

Milan nuk heq dorë, po synon transferimin e mbrojtësit 60 milionësh

Fari Kolloni

Man Utd blindon këtë lojtar

Fari Kolloni

Pas humbjes nga Bologna, Conte kaloi një orë në zhveshtore me lojtarët e Interit

Fari Kolloni

Napoli e mposht Romën, shpreson në një vend në Ligën e Kampionëve

Fari Kolloni

Shkëlqen Messi, Barcelona mposht bindshëm Villarrealin

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net