Opoja.net

Edhe Shala i bashkohet Kosovës?

Sport
Edhe Shala i bashkohet Kosovës?

Pas Milot Rashicës dhe Alban Mehës, edhe mesfushori shqiptar Herolind Shala ka “vendosur” t’i bashkohet përfaqësueses së Kosovës.

Burime të afërta me lojtarin kanë bërë të ditur se mesfushori ka vendosur të largohet nga kuqezinjtë, ndërsa një gjë e tillë është deklaruar edhe nga përzgjedhësi Gianni De Biasi për Supersport.

Tani pritet një konfirmim zyrtar nga futbollisti.

Shala ishte pjesë e kombëtares shqiptare në kualifikime për Euro 2016, por nuk ishte ftuar në ekip për ndeshjet e Europianit.

LAJMI I FUNDIT: Amir Rrahmani rezulton negativ, mposht koronavirusin

Kushtrim Guraj

Zemra e Maradonës peshonte 2 herë më shumë se një zemër normale

Kushtrim Guraj

Zidane: Nuk jap dorëheqje

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net