Opoja.net

Edhe sot pritje të gjata në Merdare

Kosova

Pritjet e gjata në pikën kufitare në Merdare po vazhdojnë edhe sot.

Sipas Qendrës Kombëtare për Menaxhim Kufitar, pritjet në Merdare për dalë nga Kosova janë 1 orë, ndërsa për të hyrë pritjet janë 5-10 minuta.

Kolona e autojemteve në dalje raportohet se është 500 metra e gjatë.

Në pikat tjera kufitare të Kosovës, pritjet janë më të shkurta.

Pritjet hyrje-dalje janë jo më shumë se 15 minuta dhe nuk raportohet për kolona. /Telegrafi/

Loading...

Mos i humb

S’ka mjekë, repartet në spitalet rajonale drejt mbylljes

Opoja.net

Kush e dha lajmin e njohjes nga Xhamjaka i pari dhe si i kapi euforia liderët e Kosovës

Opoja.net

Xhamajka njeh pavarësinë e Kosovës

Opoja.net

Zvicra mbështetëse e proceseve në Kosovë dhe realizimin e projekteve në të mirë të qytetarëve

Opoja.net

Skenari i Kurtit për shkarkimet e bordeve

Opoja.net

Të enjten, shi dhe borë — por si do të jetë moti në Kosovë gjatë ditëve pasuese?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net