Opoja.net

Edhe sot shi, këto janë temperaturat

Kosova
Edhe sot shi, këto janë temperaturat

Do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Sot parashihet të bie shi në pjesën e parë të ditës, ndërsa dita e enjte do të karakterizohet

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë celsius.

Era do të vazhdoj të fryjë edhe gjatë ditës së mërkurë, kryesisht nëpër territore të kufizuara duke arritur shpejtësinë deri 14m/s. /Telegrafi/

Loading...

Mos i humb

Për nëntë muaj 34 të mitura u bënë nëna në Kosovë

Opoja.net

A do të kolapsojë shëndetësia kosovare nëse pezullohet Ligji i Pagave?

Opoja.net

Lajmet e rreme, një dukuri pa zgjidhje edhe në Kosovë

Opoja.net

Instituti i Shëndetësisë: Në Kosovë s’ka epidemi të fruthit, janë vaksinuar mbi 95% e fëmijëve

Opoja.net

Tetovari ia dhuron si donacion veturën Halil Kastratit, ta kompenzoj me ndonjë banesë dhe të strehoj një familje

Opoja.net

A do të dalin pagat me rritje?! Kjo është përgjigja nga Ministria e Financave

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net