Opoja.net

Edhe sot shi, këto janë temperaturat

Kosova
Edhe sot shi, këto janë temperaturat

Do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Sot parashihet të bie shi në pjesën e parë të ditës, ndërsa dita e enjte do të karakterizohet

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë celsius.

Era do të vazhdoj të fryjë edhe gjatë ditës së mërkurë, kryesisht nëpër territore të kufizuara duke arritur shpejtësinë deri 14m/s. /Telegrafi/

Loading...

Mos i humb

Erërat e fuqishme në Prizren, 56 shtëpi mbesin pa rrymë pasi u rrëzuan shtyllat elektrike

Opoja.net

Ja sa personave sot iu bë pagesa prej 170 euro

Opoja.net

Rritje e rasteve të reja me koronavirus në Kosovë, mbi 1 mijë raste aktive

Opoja.net

BQK përgjigjet nëse do të këtë sërish shtyrje të kësteve të kredive

Opoja.net

Ngjarja e rëndë në fshatin Hallaq të Lipjanit, dalin detaje të reja nga vendi i ngjarjes

Opoja.net

Një person pa shenja jete, e pesë të plagosur, ky është rrëfimi i fqinjëve për dy familjet nga Lipjani

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net