Opoja.net

Ekipi i Bersant Celinës humb mundësinë për rikthim në Premierligë

Sport
Ekipi i Bersant Celinës humb mundësinë për rikthim në Premierligë

Swansea City do të jetë pjesë e Championship edhe në sezonin e ri.

Skuadra, pjesë e së cilës është edhe ylli i Kosovës, Bersant Celina, është mposhtur 3:1 në ndeshjen e dytë të Play Off, në udhëtim te Brentford.

Swansea ndeshjen e parë në shtëpi e kishte fituar 1:0, por Brentford kanë përmbysur gjithçka në ndeshjen e dytë.

Celina që në ndeshjet e fundit ka pasur shumë pak minuta te Swansea, është inkuadruar vetëm në minutën e 77’ të kësaj sfide.

Andaj, Celina këtë sezon te Swansea, e mbyll me 35 ndeshje të zhvilluara, dhe vetëm dy gola të realizuara.

Loading...

Mos i humb

Agjenti konfirmon gjithçka, kjo do të jetë e ardhmja e Lautaros

Fari Kolloni

Bayern – Chelsea, shënohet një super-gol në këtë ndeshje

Fari Kolloni

Pirlo trajner i Juventusit?

Fari Kolloni

Milan dhe Fiorentina po e bëjnë shkëmbimin e madh

Fari Kolloni

Pas eliminimit nga Champions, Zidane zyrtarisht e konfirmon të ardhmen e tij

Fari Kolloni

Zinedine Zidane për herë të parë eliminohet nga Liga e Kampionëve si trajner

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net