Opoja.net

Emocionuese: Momenti kur Kosova barazoi rezultatin në sekondën e fundit

Sport
Emocionuese: Momenti kur Kosova barazoi rezultatin në sekondën e fundit

Sfida e luajtur në Benevento të Italisë përfundoi baras, 26:26.

Kosova golin e barazimit e shënoi në sekondën e fundit të ndeshjes.

Ishte Drilon Tahirukaj që shënoi në fund për suksesin e Kosovës.

Dy ndeshjet e radhës Kosova i zhvillon kundër Rumanisë dhe Gjeorgjisë.

Loading...

Mos i humb

Messi blen apartament në Milan, po transferohet në Inter?

Fari Kolloni

Pesë futbollistë të Gjilanit rezultojnë pozitivë me COVID-19

Fari Kolloni

Zyrtare: Finalja Drita – Linfield nuk do të luhet

Fari Kolloni

Pse nuk po arrihet marrëveshja Fenerbahce-Lazio për Muriqin, zbulohet arsyeja

Fari Kolloni

Conte e dëshiron Kessie në Inter, vjen reagimi i mënjëhershëm i Milanit

Fari Kolloni

Inter mposht Bayer Leverkusenin, kalon në gjysmëfinale të Europa Ligue

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net