Opoja.net

Enis Alushi: Pa gabuar, mund të nxjerrim rezultat

Sport
Enis Alushi: Pa gabuar, mund të nxjerrim rezultat

Mesfushori i Kosovës që luan për Nurnbergun, Enis Alushi, në prononcimin e tij para ndeshjes ndaj Turqisë sot, që zhvillohet në Antalya me fillim nga ora 18 mendon se Kosova nuk duhet të gabojë në mbrojtje për të arritur te rezultati.

“E dimë që do të jetë ndeshje shumë e fortë, ndërsa stadiumi do të jetë i mbushur me shikues. Mirëpo, ne do të luajmë fuqishëm dhe besoj se nuk do të përsërisim gabimet e ndeshjeve të kaluara dhe të nxjerrim rezultattë mirë,” ka thënë Alushi. /Opoja.net

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Arsyet që e shtyjnë Messin të pranojë ofertën e PSG-së

Kushtrim Guraj

Arsenali e dominon Rapidin, vazhdon pa humbje në Europa Ligë

Kushtrim Guraj

Pele me letër emocionuese për Maradonën: “Të dua, Diego”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net