Opoja.net

Erëra të forta në Prizren, rrëzojnë drunjtë në qytet

Kosova

Erërat e forta që po mbretërojnë këto momente në vendin tonë, kanë shkaktuar dëme në qytetin e bukur të Prizrenit.

Në qytetin e Prizrenit, përkatësisht tek Hamami i Gazi Mehmet Pashës, erërat e fuqishme kanë rrëzuar një pishë.

Nuk raportohet për të lënduar, pasi policia dhe organet e tjera të shpëtimit kanë dal menjëherë në vendin e ngjarjes për ta larguar drurin nga rruga.

Më poshtë mund t’i shikoni pamjet nga momenti kur druri ishte në tokë.

Loading...

Mos i humb

Mbi 500 padi penale për shkelësit e masave kundër koronavirusit

Opoja.net

Ndërprerjet e energjisë elektrike në kohë pandemie

Opoja.net

Izolimi shfaq tendencën e rritjes së dhunës në familje

Opoja.net

Kurti: Aleanca me SHBA-në është e thellë, zgjedhje pas pandemisë

Opoja.net

Shënohet Dita e Kushtetutës me shkelje kushtetuese

Opoja.net

Infektologu i QKUK’së: Mos na quani heronj, por respektoni këshillat e mjekëve dhe qëndroni në shtëpi

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net