Opoja.net

Etrit Berisha, do të operohet nesër

Sport
Etrit Berisha, do të operohet nesër

Portieri i kombëtares shqiptare dhe i skuadrës nga Serie A, Atalanta, Etrit Berisha, do të ketë një ndërhyrje kirurgjikale nesër.

Berisha e kishte lënduar gjurin e djathtë në ndeshjen kundër Romës që ishte zhvilluar më 20 nëntor, mirëpo megjithatë futbollisti kishte arritur të luajë deri në fund të ndeshjes.

Vendimi për operimin e Berishës është marr sot nga staÖ mjekësor i Atalantas, ndërsa kohëzgjatja e mungesës së tij nuk është bërë e ditur.

Loading...

Mos i humb

Juventus arrin marrëveshje me Veronan për Kumbullën

Kushtrim Guraj

Real Madrid me ofertë të madhe për Havertz

Kushtrim Guraj

United beson në marrëveshjen me Pogbën

Kushtrim Guraj

Arbër Zeneli nostalgjik për topin

Kushtrim Guraj

Vdes Steve Priest, basisti i bendit “The Sweet”

Kushtrim Guraj

Leipzig planifikon ta zëvendësojë Wernerin me Rashicën

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net