Opoja.net

Etrit Berisha, do të operohet nesër

Sport

Portieri i kombëtares shqiptare dhe i skuadrës nga Serie A, Atalanta, Etrit Berisha, do të ketë një ndërhyrje kirurgjikale nesër.

Berisha e kishte lënduar gjurin e djathtë në ndeshjen kundër Romës që ishte zhvilluar më 20 nëntor, mirëpo megjithatë futbollisti kishte arritur të luajë deri në fund të ndeshjes.

Vendimi për operimin e Berishës është marr sot nga staÖ mjekësor i Atalantas, ndërsa kohëzgjatja e mungesës së tij nuk është bërë e ditur.

Mos i humb

UEFA hap hetime ndaj Kosovës, mund të marr dënim

Opoja.net

Kush qëndroi prapa koreografisë madhështore të ndeshjes Kosovë – Mali i Zi?

Opoja.net

Ëndrra vazhdon, fitore dhe spektakël ndaj Malit të Zi

Opoja.net

Stadiumi ‘Fadil Vokrri’, kështjella e pamposhtur e ‘Dardanëve’

Opoja.net

UEFA paralajmëron spektakël në ndeshjen Kosovë – Mali i Zi

Opoja.net

Formacioni i mundshëm i Kosovës në ndeshjen ndaj Malit të Zi

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net