Opoja.net

Everton vs Manchester United, klubet duan t’i japin fund rezultateve negative

Sport
Everton vs Manchester United, klubet duan t’i japin fund rezultateve negative

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Evertonit dhe Manchester Unitedit.

Në ndeshjen që do të zhvillohet në “Goodison Park” nga ora 13:30, si Evertoni, ashtu edhe Manchester Unitedi do të tentojnë ti japin fund ecurisë negative në Premierligë.

Evertoni e nisi mirë sezonin, por vjen në këtë ndeshje pas një barazimi dhe dy humbjeve me radhë, kurse Unitedi pas një barazimi dhe një humbje.

Pas shtatë xhirove në Premierligë, Evertoni renditet në pozitën e pestë me 13 pikë, kurse Man United në atë të 15 me shtatë pikë.

The post Everton vs Manchester United, klubet duan t’i japin fund rezultateve negative appeared first on FaktePlus.

Ujkani del pozitiv me Covid-19

Kushtrim Guraj

Lëndohet edhe një mbrojtës i Juventusit

Kushtrim Guraj

Kështu nuk e keni parë kurrë Leo Messin, po vuan në Barcelonë

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net