Feniksi kualifikohet në xhiron tjetër të UEFA Futsal

Sport
Feniksi kualifikohet në xhiron tjetër të UEFA Futsal

Ekipi i parë kosovar që merr pjesë në gara të UEFA-s, Feniks ka fituar edhe ndeshjen e tretë kundër Tel Avivit.

Ata kanë shënuar fitore të thellë prej 6-0.

Feniks ka përfunduar i pari në grup duke lënë mbrapa Oxfordin, Tel Avivin dhe Encampin.

Në Shqipëri vazhdon bojkotimi i futbollit

Kushtrim Guraj

Shkëlqimi dhe rënia e Alexandre Pato

Kushtrim Guraj

Edhe një lojtar i Premierligës rezulton pozitiv me koronavirus

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net