Opoja.net

FFK del me njoftim për biletat e ndeshjes Kosovë – Angli, zbulohen data e shitjes edhe çmimet

Sport
FFK del me njoftim për biletat e ndeshjes Kosovë – Angli, zbulohen data e shitjes edhe çmimet

Federata e Futbollit e Kosovës (FFK) ka dalë me një njoftim të rëndësishëm për ndeshjen e Përfaqësueses së Kosovës ndaj Kombëtares së Anglisë.

Dardanët janë nikoqir të Tre Luanëve në takimin e fundit të vlefshëm për Grupin A në kuadër të eliminatoreve për Euro 2020.

Ky takim pritet me interesim të madh dhe entuziazëm nga gjithë spektri futbolldashës në Kosovës.

FFK tashmë ka njoftuar opinionin se biletat për ndeshjen kualifikuese për Euro 2020, Kosovë – Angli, do të dalin në shitje më 12 nëntor, në orën 16:00.

Ndeshja do të zhvillohet, më 17 nëntor, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në orën 18:00.

Biletat mund të blihen nëpërmjet platformës online www.tiks.app

Çmimet e biletave janë sikurse në ndeshjet e mëparshme:

Veri dhe Jug 5 euro Lindje 10 dhe 15 euroPerëndim 15 euro dhe 20 euro

VIP 80 euro

/Telegrafi/

Loading...

Mos i humb

Mërgim Vojvoda: Ne e duam me zemër Kosovën

Opoja.net

Anglia me ndryshime të mëdha, formacioni i mundshëm ndaj Kosovës

Opoja.net

Formacioni i mundshëm i Kosovës në duel me Anglinë, Challandes pritet të bëjë disa ndryshime

Opoja.net

Kosova pret Anglinë për ta përmbyllur një cikël fantastik të kualifikimeve për Evropian

Opoja.net

Amir Rrahmani: Nuk do të ketë racizëm, në vendin tonë janë tifozë të lojtarëve dhe klubeve angleze

Opoja.net

Kosova zhvilloi stërvitjen e fundit para sfidës ndaj Anglisë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net