Opoja.net
Meka Mish

FFK del me njoftim rreth shitjes së biletave për ndeshjen Angli–Kosovë

Federata e futbollit e Kosovës (FFK) ka njoftuar se me datë 17 qershor do të nisë shitja e biletave për ndeshjen Angli – Kosovë

FFK ka njoftuar të gjithë të interesuarit për shitjen e biletave për ndeshjen eliminatore të Kosovës në udhëtim te Anglia.

Në njoftimin e tyre tregon se biletat për sektorin e tifozëve kosovarë për ndeshjen ndaj Anglisë, që do të zhvillohet më 10 shtator në “St. Mary’s Stadium” në Southampton, do të dalin në shitje më 17 qershor.

Foto: FFK-Kosova

Biletat mund të blihen online në linkun e mposhtëm, të cilin e ka vënë në dispozicion Federata Angleze e Futbollit për tifozët e Kosovës.

Blerja e biletave mund të bëhet duke klikuar KËTU/Telegrafi/

Mos i humb

Kosovare Asllani bëhet ‘galaktikja’ e parë, nënshkruan me Real Madridin

Opoja.net

Arsenali mposht Bayernin në International Champions Cup

Opoja.net

Feronikeli eliminohet nga Liga e Kampionëve

Opoja.net

Shkëndija humb në minutën e fundit dhe eliminohet nga Liga e Kampionëve

Opoja.net

Arsenali ka arritur marrëveshje për brazilianin Everton

Opoja.net

Edhe pse spekulohet për largimin e tij, Mustafi ishte kapiten i Arsenalit në fitoren ndaj Colorado Rapids

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net