Opoja.net

FIFA prezenton Kosovën (Video)

Sport
FIFA prezenton Kosovën (Video)

Televizioni i FIFA-së ka bërë një reportazh të shkurtër për ndeshjen e parë të përfaqësueses së Kosovës, pasi që u pranua në FIFA e UEFA.

Samir Ujkani e Bersant Celina kanë qenë vetëm disa të cilët kanë folur këtu, ku kanë treguar emocionet e tyre dhe ato çka pret vendi i tyre nga ata.

Për më tepër shikoni videon e FIFA-së, derisa Ujkani ka thënë se kjo është mundësia më e madhë në jetë që u është paraqitur kësaj gjenerate.

© Opoja.net

Fjalimi motivues i Majlinda Kelemendit: Krejt cka kam, i arrita vetë 

Kushtrim Guraj

Neymar kthehet me gol te PSG

Kushtrim Guraj

Xhaka refuzon të largohet nga Arsenali

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net