Opoja.net

Filloi turniri i futbollit të vogël me nxënës dhe arsimtarë të shkollave fillore për nder të 12 vjetorit të Pavarësisë

Opoja Sport
Filloi turniri i futbollit të vogël me nxënës dhe arsimtarë të shkollave fillore për nder të 12 vjetorit të Pavarësisë

Në vazhdën e aktiviteteve të organizuara për nder të 12 vjetorit të Pavarësisë nga Drejtoria për Kulturë Rini dhe Sport, sot u zhvillua faza e parë e turneut të futbollit të vogël me arsimtarë. Pas lojës u hodh shorti me ekipet fituese, andaj, të mërkurën me fillim nga ora 15:15 do të organizohet faza e dytë me këto ekipe:

1. Krusheva vs Ulina
2. Sezai Surroi vs Samidin Emini,
3. Ilmi Bahtijari, e lirë, në gjysmëfinale.

Të nesërmen duke filluar nga ora 13:00 në Q.S “Aroma” në Buzes do të vazhdohet me fazën e parë me nxënës.

Loading...

Mos i humb

Si mund të përfundoj La Liga? Këto janë tri opsionet

Opoja.net

Mungesa e përzgjedhjes së kompanisë përkatëse ka bërë që akoma mos të dezinfektohet objekti i gjykatës në Dragash

Opoja.net

Një milion euro nga Lionel Messi për të luftuar koronavirusin

Opoja.net

Imami nga Dragashi jep mesazh me vlerë në këto ditë të vështira për komunën tonë

Opoja.net

Si pasojë e koronavirusit në Komunën e Dragashit ngritën çmimet e disa produkteve bazë

Opoja.net

Shfaqja e pandemisë ka bllokuar një varg projektesh në Dragash

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net