Opoja.net

Fillon sezoni pranveror, KF Opoja ndeshjen e parë me KF Rilinja e Kosovës

Opoja Sport

Këtë fundjavë pritet të fillojë sezoni pranveror në Ligën e dytë të Kosovës. KF Opoja nga Komuna e Dragashit pritet të zhvillojë ndeshjen e parë si mysafirë i KF Rilindjës së Kosovës.

Edhe pse ndeshja e parë do të jetë mysafirë i Rilindjës së Kosovës, KF Opoja do të shkojë për fitore. Të gjithë lojetarët janë të motivuar për këtë sezon ata javë më parë kan filluar stervitjet dhe kan forcuar klubin me lojetarë të rinjë.

Pritet edhe përkrahje nga tifozet Opojanë, këtë fundjavë presin me padurim që të shikojn Klubin e tyre duke luajtur.

(Opoja.net)

Milani ka krijuar ekip fitues, s’di të ndalet edhe pa Ibrahimovicin

Kushtrim Guraj

Zyrtare: Stadiumi i Napolit merr emrin e legjendës Maradona!

Kushtrim Guraj

Nuk këndellet Arsenali, mundet edhe nga Wolves

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net