Opoja.net

Filluan stërvitjet e K.F Opojës, pritet sezon më i motivuar

Opoja Sport

Sot në qëndër të Aroma Reisen në Buzez janë mbajtur stërvitjet e para të klubit të futbollit Opoja. Kjo qënder sportivi ju ka dal në ndimë klubit në këtë kohë dimrore, e cila po ju ofron përgaditjet në qëndren e tyre. Gjatë ditës së sotme u paraqiten edhe disa lojëtarë të ri e të motivuar që kan dëshirë që në të ardhmën të veshin fanelat e K.F Opojës, klubi pret që edhe në të ardhmën të pres talenta të rinjë ti bashkohen skuadrës.

(Opoja.net)

Zemra e Maradonës peshonte 2 herë më shumë se një zemër normale

Kushtrim Guraj

Zidane: Nuk jap dorëheqje

Kushtrim Guraj

Dëshmitë ndaj ish-drejtorit të Financave në Komunën e Dragashit, si dhe dy zyrtarëve komunal

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net