Formacionet: KF Rilindja e Kosovës – KF Opoja

Opoja Sport

Në ndeshjën e tret kapionale të ligës së dytë të Kosovës takohen KF Rilindja e Kosovës – KF Opoja , duke filluar në ora 16:00, në Skivjan (Gjakovë).

Formacionet zyrtare:

KF Opoja: 1 Zekri Alija; 2 Senat Maliqi; 3 Eshref Kryeziu; 4 Driton Sinani; 5 Pajtim Shala; 6 Behar Rifaj; 7 Nedim Zaimi; 8 Nadir Flugaj; 9 Ditëlind Reshiti; 10 Elbasan Bahtijari; 11 Ard Kalanderi

KF Rilindja e Kosovës: Pas Pak…

(Opoja.net)

Muric, debuton me skuadrën e re

Fari Kolloni

122 të infektuar me “COVID-19” në Dragash, pasqyrohen rastet aktive, të shëruarit dhe vdekjet

Opoja.net

Liverpool sjell në këtë skuadër këtë super-lojtar

Fari Kolloni

Prishtina e Ballkani e nisin me fitore bindëse Superligën e Kosovës

Fari Kolloni

Paraqitjet e mira sezonin e fundit, Milan me super shpërblim për Calhanoglun

Fari Kolloni

Interi e rikthen talentin italian, paguan 20 milionë euro

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net