Opoja.net

Formacionet zyrtare: Kosova dëshiron fitore ndaj Gjibraltarit

Sport

Formacioni starues i Kosovës: Ujkani, Hadergjonaj, Rashkaj, Muslija, Xhemajli, V. Berisha, Kololli, Dresevic, Nuhiu, Zhegrova, Berisha.

Formacioni starues i Gjibraltarit:Goldwin, J. Chipolina, Sergeant, L. Casciaro, Badr, Olivero, R. Chipolina, Mouelhi, Ant. Hernandez, De Barr, Britto.

 

Mos i humb

UEFA hap hetime ndaj Kosovës, mund të marr dënim

Opoja.net

Kush qëndroi prapa koreografisë madhështore të ndeshjes Kosovë – Mali i Zi?

Opoja.net

Ëndrra vazhdon, fitore dhe spektakël ndaj Malit të Zi

Opoja.net

Stadiumi ‘Fadil Vokrri’, kështjella e pamposhtur e ‘Dardanëve’

Opoja.net

UEFA paralajmëron spektakël në ndeshjen Kosovë – Mali i Zi

Opoja.net

Formacioni i mundshëm i Kosovës në ndeshjen ndaj Malit të Zi

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net