Opoja.net

Formacionet zyrtare: Roma – Benevento

Sport
Formacionet zyrtare: Roma – Benevento

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen Roma – Benevento.

Romakët kanë tubuar katër pikë nga tre ndeshjet e para, kurse mysafirët kanë gjashtë sosh.

Sot pritet të jetë një sfidë tejet interesante në ‘Olimpico’.

Ndeshja fillon në orën 20:45, ndërsa më postë formacionet zyrtare.

Roma: Mirante; Mancini, Cristante, Ibanez; Santon, Pellegrini, Veretout, Spinazzola; Mkhitaryan, Pedro; Dzeko

Benevento: Montipò; Foulon, Glik, Caldirola, Letizia; Ionita, Schiattarella, Dabo; Iago Falque, Caprari; Lapadula.

U zhvillua ndeshja revyale për nder të 28 Nëntorit ndërmjet Veteranëve të futbollit dhe FSK-së

Opoja.net

Urimi i kapiteni legjendar për 28 Nëntor

Kushtrim Guraj

Vendimet e fundit të Komisionit Disiplinor, e pësojnë Trepça ’89, Llapi dhe Feronikeli

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net