Opoja.net

Fotografia e parë e Ronaldos pas infektimit me koronavirus

Sport
Fotografia e parë e Ronaldos pas infektimit me koronavirus

Cristiano Ronaldo është infektuar me koronavirus.

Georgina Rodriguez ka shfaqur fotografinë e parë të Cristiano Ronaldos, pas infektimit të tij me COVID-19.

Kombëtarja e Portugalisë dhe pastaj edhe Juventus, kanë konfirmuar se Ronaldo është prekur nga COVID-19, gjatë grumbullimit në kombëtare.

Ylli i Juventusit nuk ka shfaqur simptoma, por i është dashur të izolohet.

E dashura e tij, Georgina, ka postuar në Instagram një fotografi të prerë nga biseda e saj me video.

“Ju jeni inspirimi im”, ka shkruar Georgina.

Ronaldo, shkaku i COVID-19, rrezikon të humbas edhe ndeshjen kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve.

Sa do t’i kushtojë Barcës nderimi që Messi i bëri Maradonas

Kushtrim Guraj

“Askush s’u kujdes për Maradonën, e lanë vetë të vdesë në një dhomë të vogël”

Kushtrim Guraj

Liga e Kampionëve rikthehet me tetë super sfida

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net