Opoja.net

Fotografia më e pëlqyer në vitin 2020

Fotografia më e pëlqyer në vitin 2020

Futbollisti Cristiano Ronaldo pas vdekjes së Diego Armand Maradonës ka publikuar një fotografi në rrjetin social “Instagram”, në të cilën kishte marr shumë komente e ‘like’.

Sipas Billboard, kjo është fotografia më e pëlqyer për vitin 2020.

Postimi daton në muajin nëntor dhe ky dedikim mban 19.7 milion pëlqime dhe 154 mijë komente.

‘Sot i them lamtumirë një shoku dhe bota i thotë lamtumirë një gjeniu të përjetshëm. Një nga më të mirët ndonjëherë. Një magjistar i pakrahasueshëm. Ai u largua shumë shpejt, por la një trashëgimi të pakufijshme dhe një boshllëk që nuk do të mbushet kurrë. Pusho në Paqe. Nuk do të harrohesh kurrë”, shkruhet në postimin e yllit portugez.

https://www.instagram.com/p/CIBa_OCgb7g/?igshid=q70lkav7q0rf

Si ta përballosh tmerrin e të lënit “seen”

Opoja.net

Kush e sollën kompjuterin e parë në Bresanë ?

Opoja.net

Volkswagen ndryshon emrin e degës në SHBA

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net