Opoja.net

Ganimete Musliu flet për Hotin: Është kryeministër arrogant, të dorëhiqet

Kosova
Ganimete Musliu flet për Hotin: Është kryeministër arrogant, të dorëhiqet

Musli ka thënë se Hoti është kryeministër arrogant, të dorëhiqet.

Deputetja e PDK’së Ganimete Musliu thotë se ekzekutivi i udhëheur nga Avdullah Hoti ‘duhet të shkojë në shtëpi’.

Ganimete Musliu e cilëson ‘arrogant’ Avdullah Hotin.

“Paraqitja me një qyqarllëk , gjynahllëk të pamjes së tij e prapa tij fshihet një arrogancë”, tha Musliu.

“Mbi gjshtë herë e sjell Pakon e Rimëkëmbjen dhe s’arrin të Bëjë votat. Ai (Hoti) duhet të japë dorëheqje”, tha Mualiu.

Por pse PDK nuk i jep votat për një mocion mosbesimi të Qeverisë?

Sipas Musliut VV nuk është serioze sa i përket mocionit.

28 Nëntori festohet me frikën e Covid-19 dhe atyre që nuk besojnë në virus

Opoja.net

Zbulohet shtatorja e komandantit Adem Jashari në “Abi Çarshia” të Prizrenit

Opoja.net

Osmani i ndan Rifat Jasharit Urdhrin e Lirisë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net