Opoja.net

Gjest i mirë: Prizrenasi gjen një telefon, fton pronarin ta marrë

Kosova

Shumë raste në Kosovë ndodhin, kur njerëzve u humbin gjësende të ndryshme, çofshin ato telefona, kuleta e gjëra prej më të ndryshmëve.

Sot në Prizren, rreth orës 9:30, në një taksi një qytetar ka gjetur një telefon të modelit “Iphone”.

Personi që e ka humbur këtë telefon mund të na kontaktojë përmes Facebook-ut, tek “Televizioni Prizreni”.

Mos i humb

BE mbështet zgjedhjet transparente dhe gjithëpërfshirëse në Kosovë

Opoja.net

Mot vjeshtor, këto janë temperaturat për sot dhe nesër

Opoja.net

Haradinaj: E rëndësishme kush fiton më 6 tetor, sepse ai e udhëheq dialogun me Serbinë

Opoja.net

Mbi 3500 persona hoqën dorë nga nënshtetësia e Kosovës këtë vit

Opoja.net

Gjermania dhuroi 500 mijë euro për FSK-në

Opoja.net

Brnabiq: Gjermania nuk ka propozim konkret e as “vija të kuqe” për Kosovën

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net