Opoja.net

Gjigandët turq, ndjekin Mavrajn

Sport
Gjigandët turq, ndjekin Mavrajn

Pas interesimit të shfaqur nga Hamburgu ditë më parë, mediat lokale të Kolnit pohojnë se edhe gjigandët turq, Besiktas dhe Galatasaray, po ndjekin nga afër qendërmbrojtësin e kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj.

Geissblog Koln pohon se klubet turke janë të gatshme të japin deri në 1.3 milionë euro për ekipin e Kolnit, që këta të fundit t’ia lëshojnë Mavrajn 30 vjeç.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Mavraj nuk ka vazhduar ende kontratën me Kolnin, ndërsa në qershor 2017 do të mbetet lojtar i lirë.

 

“Ronaldo është ndryshe nga të tjerët”

Kushtrim Guraj

“Me mungojnë shumë tifozët”

Kushtrim Guraj

Messi te PSG? Al Khelaifi jep përgjigjen shumëkuptimëshe

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net