Opoja.net

Gjyshja godet kamionin, në vend të frenimit shkel gazin

Kuriozitete

Nëse dështon nga e para, ia vlen të provosh të paktën edhe një herë. Por në këtë rast, kjo praktikë nuk “vlen”.

Një grua e vjetër me Chevroletin e saj del nga oborri drejt rrugës dhe goditi kamionin e parkuar përgjatë trotuarit.

Pas kësaj, ajo përsëri hyn në oborr dhe vendos për përpjekjen e dytë. Këtë herë ajo vendosi të provonte të njëjtën manovër, vetëm në anën tjetër.

Në vend të hyjë në të djathtë, ajo drejtohet përsëri dhe përpiqet të kthehet majtas. Makina nxitoi dhe vazhdoi përmes barit dhe shkurreve, dhe përsëri në rrugë derisa nuk u përplas në një shtyllë në fund të rrugës.

Incidenti ndodhi në Youngstown, Ohio dhe ky nuk është rasti i parë në të cilin një e moshuar në vend të një frenimi, shkel pedalen e gazit.

Loading...

Mos i humb

Gruaja më pjellore në botë me 44 fëmijë, më në fund ndalon lindjet

Opoja.net

Ky është amerikani që fitoi dy herë nga katër milionë dollarë në llotari

Opoja.net

Dy vëllezër vdesin natyrshëm brenda 20 orëve (VIDEO)

Opoja.net

Familja Alibajro, farkëtarët e vjetër të Prizrenit, tre shekuj traditë (VIDEO)

Opoja.net

Jahjaga takon djaloshin kosovar me koeficient të inteligjences 145

Opoja.net

74 vjeçari nga Prekazi që ëndërr kishte të bëhej futbollist, zbavitet me fëmijë livadheve të fshatit (VIDEO)

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net