Opoja.net

Gola të bukur nga futbollistët shqiptarë këtë xhiro

Sport
Gola të bukur nga futbollistët shqiptarë këtë xhiro

8 gola e 4 asistime u shënuan nga futbollistët shqiptarë në fundjavë që e lamë pas.

Riza Durmishi, Milot Rashica, Besart Berisha, Armando Sadiku, Liridon Krasniqi, Endri Çekiçi, Vullnet Basha dhe Bajram Nebihi shënuan këtë xhiro derisa asistime dhuruan Arbër Zeneli, Eros Grezda dhe Eldis Bajrami.

Për më shumë detaje, shihni videon në vazhdim:

Trajneri shqiptar infektohet me COVID-19

Kushtrim Guraj

Ujkani del pozitiv me Covid-19

Kushtrim Guraj

Lëndohet edhe një mbrojtës i Juventusit

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net