Opoja.net

Gold AG e viziton Bren Hulaj nga Opoja pas aksidentit

Kultura Opoja

Bren Hulaj nga Pllava e Opojës I cili jeton në Vien në Austri, pas një aksidenti që kishte pasur, prindet u kujdesën që të ja sjell në spital adhurusin e tij, këngetarin Gold AG. Breni tani është shëndosh e mirë, dhe ndjehet i lumturë pas ka takuar fansin e tij.

Fotografit janë të postuara nga këngetari Gold AG, duke shkruar:
Një takim me një djal shumë të mirë fans i zjarrtë,që Allahu e sprovoi me aksident por tash është më mirë. Familjarët e tij patën dëshirë që tia bëjmë befasi dhe ai u gëzua aq sa Zoti e din.Ky është Bren Hulaj nga Opoja por që jeton në Vienë. Allahu e shëroftë, ka shkurar Gold AG, transmeton Opoja.net.

12072690_977667865625194_7534901156167027854_n

Dy raste të reja me Covid-19 në Dragash

Fari Kolloni

Në moshën 86-vjeçare ka ndërruar jetë Shaban Mejzini

Opoja.net

Rezultatet e fundit: Një i vdekur nga Covid-19 në Dragash

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net