Opoja.net

Gold AG në vizitë tek fëmijët me nevoja të veçanta: Buzëqeshja nuk kushton asgjë, mos rri pa të

Shëndeti

Gold AG ka vizituar fëmijët me nevoja të veçanta dhe shikoi nga afër programin që kishin përgatitur me rastin e festave të fundvitit.

Pas përfundimit të atij programi, reperi ka shkrepur disa fotografi me ta dhe shkroi fjalë prekëse.

“Buzëqeshja nuk kushton asgjë, pra mos rri pa të”, ka shkruar ai mbi njërën foto ku shihet duke pëqafuar një vajzë me sindromën Down.

E në një video, ai shkroi “Të sprovuar me sëmundje të ndryshme, por prap se prap të lumtur. ZOT RUAJ”.

Loading...

Mos i humb

Edhe klimat janë ato që ndihmojnë në shpërndarjen e Koronavirusit

Kushtrim Guraj

Vala e dytë e Covid-it do të vijë kur temperaturat të bien në 4 gradë

Kushtrim Guraj

Si mund të parandalohet virusi?

Kushtrim Guraj

Alarmon virologu gjerman: Do të ketë edhe valë të tretë të koronavirusit

Kushtrim Guraj

E konfirmojnë ekspertët: Kornoavirusi bartet edhe përmes ajrit

Kushtrim Guraj

Pulat mund të shkaktojnë një pandemi të re, 100 herë më të keqe se Koronavirusi

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net