Opoja.net

Hadergjonaj konfirmon se është ftuar nga Challandes në ndeshjet e nëntorit

Sport
Hadergjonaj konfirmon se është ftuar nga Challandes në ndeshjet e nëntorit

Florent Hadergjona duket se është i ftuar në ndeshjet e Kombëtares së Kosovës gjatë muajit nëntor.

Në një fotografi të postuar në rrjetet sociale ai ka shkruar se do të jetë në ndeshjen ndaj Shqipërisë, Sllovenisë dhe Moldavisë.

Hadergjonaj ka qenë nga lojtarët më të mirë në grumbullimin e fundit të Kosovës kundër Maqedonisë, Sllovenisë dhe Greqisë.

Ai shënoi golin e vetëm në humbjen 2-1 të Kosovës kundër Maqedonisë së Veriut në Shkup.

The post Hadergjonaj konfirmon se është ftuar nga Challandes në ndeshjet e nëntorit appeared first on FaktePlus.

Neymar kthehet me gol te PSG

Kushtrim Guraj

Xhaka refuzon të largohet nga Arsenali

Kushtrim Guraj

Real Madridi publikon listën e lojtarëve ndaj Interit, tri mungesa të mëdha

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net