Opoja.net

Hajnat ia vjedhin gomat, e lënë veturën në ‘cunga’!

Kosova

Kohën e fundit dukshëm është shtuar numri i plaçkitjeve në vendin tonë.

Së fundmi, hajnat një veture të tipit “Tiguan”, i kanë vjedhur gomat, shkruan Indeksonline.

Veturën në fjalë e kanë lënë në disa drunjë.

Ka qenë vetë pronari i kësaj makine ai i cili ka publikuar fotografitë në një grup në rrjetet sociale, derisa ka bërë thirrje për kujdes! /Indeksonline/

Loading...

Mos i humb

12 fëmijë të lindur në 2008-en, vit kur lindi Kosova, pjesëmarrës në Kuvendin e Kosovës

Opoja.net

Pas 35 vite punë në Zvicër, mërgimtari kthehet në vendlindje për të investuar (Video)

Opoja.net

Rrënqethëse, ish-ushtari tregon çka u kishte thënë Adem Jashari mëngjesin e 5 Marsit

Opoja.net

Prizren: Godet tri shtylla dhe rrokulliset, tre persona të lënduar në vetaksident

Opoja.net

“Leni UÇK-në rehat, ajo i takon vetëm popullit”

Opoja.net

Pacientët nuk e pëlqejnë ushqimin në QKUK

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net