Opoja.net
Meka Mish

Hajnat ia vjedhin gomat, e lënë veturën në ‘cunga’!

Kohën e fundit dukshëm është shtuar numri i plaçkitjeve në vendin tonë.

Së fundmi, hajnat një veture të tipit “Tiguan”, i kanë vjedhur gomat, shkruan Indeksonline.

Veturën në fjalë e kanë lënë në disa drunjë.

Ka qenë vetë pronari i kësaj makine ai i cili ka publikuar fotografitë në një grup në rrjetet sociale, derisa ka bërë thirrje për kujdes! /Indeksonline/

Mos i humb

Kolona deri në 250 metra në hyrje të Merdares, pritjet deri në 20 minuta

Opoja.net

Anëtari i bordit: Qeveria dhe MASHT-i, nuk mundë ta fajësojnë KShC-në për mos akreditimin e universiteteve

Opoja.net

Universiteti i Prizrenit bën thirrje që studentët të mos shqetësohen

Opoja.net

Zbulohet sa është vlera e pagave që marrin infermierët e Kosovës në Gjermani

Opoja.net

Mbyllet Universiteti i Prizrenit

Opoja.net

Lituania pro heqjes së vizave për Kosovën, Finlanda e rezervuar

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net