Opoja.net

Hajnat vjedhin arkën me para në një xhami në Prizren

Kosova
Hajnat vjedhin arkën me para në një xhami në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast vjedhje në xhaminë e fshatit Reqan të Prizrenit.

Përmes raportit 24 orësh, është bërë e ditur se është vjedhur arka me para e kësaj xhamie.

Për këtë rast, deri tash nuk ka të arrestuar.

“Fsh. Reqan, Prizren 23.10.2020 – 05:50. Ankuesi m/k, ka raportuar se persona (ende) të panjohur kanë hyrë në xhaminë e fshatit dhe nga aty kanë vjedhur një arkë ku kishte para”, njofton Policia

Ministria e Financave ekzekuton pagesa masive për rimëkëmbjen ekonomike

Kushtrim Guraj

Shteti furnizohet me material për letërnjoftim e pasaporta

Opoja.net

Së shpejti pritet përurimi i “Shtëpisë së të Moshuarve” në Gjinoc të Suharekës

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net