Opoja.net

Hakan Calhanoglu dridh Milanin me kërkesën e tij!

Sport
Hakan Calhanoglu dridh Milanin me kërkesën e tij!

Hakan Calhanoglu është gati të rinovojë kontratën me Milan.

Mesfushori i kombëtares së Turqisë, Calhanoglu, ka qenë një nga lojtarët kyç të Milan, që nga ardhja e Stefano Pioli.

Lojtari po afrohet me fundin e kontratës, por është gati për rinovim. Sipas raportimeve nga Italia, Hakan kërkon 6 milionë euro për sezon, për të vazhduar qëndrimin në ‘San Siro’, transmeton lajmi.

Agjenti i Calhanoglu do të shkojë në Milano gjatë javëve të ardhshme për të diskutuar marrëveshjen për klientin e tij.

Thuhet se shumë skuadra janë të interesuara për shërbimet e turkut.

Mbetet të shihet nëse Milan do të jenë të gatshëm t’i kënaqin kërkesat e lojtarit.

Kështu nuk e keni parë kurrë Leo Messin, po vuan në Barcelonë

Kushtrim Guraj

Messi dhe De Jong nuk udhëtojnë në Ukrainë me Barcelonën

Kushtrim Guraj

Shaqiri mungon ndaj Atalntas shkaku i lëndimit

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net