Opoja.net

Halil Kastrati gjatë Ramazanit ka dhuruar 100 shtëpi dhe banesa (VIDEO)

Kosova
Halil Kastrati gjatë Ramazanit ka dhuruar 100 shtëpi dhe banesa (VIDEO)

Vetëm gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit dhuroi 100 palë çelësa të shtëpive e banesave.

Ndërsa çdo natë ndanë nga 1 mijë shujta për iftar të varfërve në shumicën e qyteteve të Kosovës, njofton Klan Kosova.

Halil Kastratit tha në emisionin Ora e Pasdites se gjithë këtë bamirësi i bënë vetëm për një arsye – për Zotin.

Kronikë nga Qëndresa Tërshana.

Loading...

Mos i humb

Ambasada e Kosovës në Austri njofton qytetarët për procedurat që duhet ndjekur në rast kthimi në vendlindje

Opoja.net

Qeveria heq reciprocitetin ndaj Serbisë, Hoti: Presim që edhe pala serbe të heq pengesat

Opoja.net

Qeveria Hoti e dominuar nga burrat, shoqëria civile kritikon numrin e ulët të grave në ekzekutiv

Opoja.net

IKSHPK apelon të qytetarët, bizneset dhe gastronomia që në mënyrë strikte t’i respektojnë rekomandimet ndaj COVID-19

Opoja.net

Prishet koalicioni mes LVV-së dhe LDK-së në Prizren

Opoja.net

Edhe 11 raste me coronavirus dhe dy të shëruar në Kosovë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net